Кам'янський державний історико-культурний заповідник
Пт, 19.04.2019, 10:21
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73

Наші друзі

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кам'янська районна державна адміністрація Міністерство культури України Управління культури Черкаської ОДА
Кам'янка 
Головна » 2014 » Листопад » 30 » Переможці ХІІ Всеукраїнського відкритого дитячого музичного конкурсу пам’яті П.І.Чайковського
20:40
Переможці ХІІ Всеукраїнського відкритого дитячого музичного конкурсу пам’яті П.І.Чайковського

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “СКРИПКА

 

І МІСЦЕ ТА ДИПЛОМ ЗА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА – ДИК МАРІЯ,

7 клас, ДШМ, м. Канів, Черкаська обл.

 

ІІ МІСЦЕ – ДУБОВА АМАНІ,

4 клас, ДШМ, м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.

 

ІІ МІСЦЕ ТА СПЕЦІАЛЬНА ПРЕМІЯ ПАМЯТІ АНАТОЛІЯ ГРАБОВОГО (ЗОЛОТИЙ ЗЛИТОК) – ЕЛЬ-ЛУХ РИММА,

5 клас, ДШМ, м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.

 

НОМІНАЦІЯ “НАДІЯ” – ТАРАСКІНА КРІСТІНА,

1 клас, ДШМ, м. Канів, Черкаська обл.

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬФОРТЕПІАНО

(молодша група)

 

ДИПЛОМ ЗА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА – СЕМИРОГ АННА,

3 клас, ДМШ, м. Кам’янка, Черкаська обл.

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬФОРТЕПІАНО

(середня група)

 

І МІСЦЕ ТА ДИПЛОМ ЗА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА – МОГИЛА ЮЛІЯ,

5 клас, ДМШ ім. П.І.Чайковського, м. Кам’янка, Черкаська обл.

 

ІІ МІСЦЕ ТА ДИПЛОМ ЗА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО – ОЛЕКСІЄНКО ПОЛІНА,

4 клас, ДМШ, м. Олександрія, Кіровоградська обл.

 

ІІІ МІСЦЕ – ЗАХАРЕНКО СОФІЯ,

4 клас, ДМШ ім. П.І.Чайковського, м. Кам’янка, Черкаська обл.

 

ІІІ МІСЦЕ – ТЕЛЕВНА ОЛЬГА,

5 клас, ДМШ ім. П.І.Чайковського, м. Кам’янка, Черкаська обл.

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬФОРТЕПІАНО

(старша група)

 

ІІ МІСЦЕ  ТА ДИПЛОМ ЗА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА – ДЕМКОВСЬКА ВІКТОРІЯ,

6 клас, ДШМ №1, м. Біла Церква, Київська обл.

 

ІІ МІСЦЕ – ГЕРАСЬКІН АНДРІЙ,

8 клас, ДШМ, м. Шпола, Черкаська обл.

 

 

          

Переглядів: 309 | Додав: zapovidnuk1995 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Кам'янський ДІКЗ © 2019
Конструктор сайтів - uCoz