Кам'янський державний історико-культурний заповідник
Пт, 28.04.2017, 22:00
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 63

Наші друзі

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кам'янська районна державна адміністрація Міністерство культури України Управління культури Черкаської ОДА
Кам'янка 
Головна » 2016 » Листопад » 7 » ПЕРЕМОЖЦІ ХІV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО МУЗИЧНОГО КОНКУРСУ ПАМ'ЯТІ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
18:40
ПЕРЕМОЖЦІ ХІV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО МУЗИЧНОГО КОНКУРСУ ПАМ'ЯТІ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

НОМІНАЦІЯ "СКРИПКА"

 

ГРАН-ПРІ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО, ПРИЗ "ЗОЛОТИЙ САМОРОДОК" ВІД ФОНДУ А.М.ГРАБОВОГО 

 ЧОРНИЙ АРТУР (дмш м. Олександрія, Кіровоградська обл.)

 

2-Е МІСЦЕ 

ТАРАСКІНА КРІСТІНА (ДШМ м. Канів, Черкаська обл.)

 

2-Е МІСЦЕ 

ПРИТУЛЬСЬКА АНАСТАСІЯ (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)

 

2-Е МІСЦЕ 

НЕСІПБАЄВА ДАМІРА (ПСМНЗ ДМШ м. Вараш, Рівненська обл.)

 

3-Є МІСЦЕ 

ЧІТАДЗЕ КАТЕРИНА (ДМШ м. Олександрія, Кіровоградська обл.)

 

3-Є МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА

КИРИЛЕНКО РОМАН (ДШМ м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.)

 

 

НОМІНАЦІЯ "ФОРТЕПІАНО"

МОЛОДША ГРУПА

 

ВІДЗНАКА "НАДІЯ" (МОЛОДОМУ ПЕРСПЕКТИВНОМУ ТАЛАНТУ)

ДОНЕЦЬ ЄВА (ДМШ ім. П.І.Чайковського м. Кам’янка, Черкаська обл.)

 

ВІДЗНАКА "НАДІЯ" (МОЛОДОМУ ПЕРСПЕКТИВНОМУ ТАЛАНТУ)

КУЗЬ МАРТА (ДМШ ім. М.Вериківського м. Кременець, Тернопільська обл.)

 

2-Е МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА

ТОНКОШКУРЕНКО КАТЕРИНА (ДШМ № 1 м. Біла Церква, Київська обл.)

 

3-Є МІСЦЕ 

ГАРКАВЕНКО ТИХОН (ДШМ № 2 м. Сміла, Черкаська обл.)

 

3-Є МІСЦЕ

ВІЛЬХОВЧЕНКО ВІРА (ДМШ № 1 ім.П.І.Чайковського м. Кременчук, Полтавська обл.)

 

3-Є МІСЦЕ

ЦУРКАН АЛЬОНА (ДМШ м. Заставна, Чернівецька обл.)

 

 

НОМІНАЦІЯ "ФОРТЕПІАНО"

СЕРЕДНЯ ГРУПА

 

1-Е МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

КУРІННА АНГЕЛІНА (ДШМ № 1 м. Сміла, Черкаська обл.)

 

1-Е МІСЦЕ 

СЕМИРОГ АННА (ДМШ ім. П.І.Чайковського м. Кам’янка, Черкаська обл.)

 

1-Е МІСЦЕ 

УЛЬЯНОВА ЗЛАТОСЛАВА (ДШМ № 1 м. Лозова, Харківська обл.)

 

2-Е МІСЦЕ 

КАБУЛА ОЛЕКСАНДРА (ДШМ № 1 м. Біла Церква, Київська обл.)

 

2-Е МІСЦЕ 

ЛУЗГІНА ЖЕНЕВ'ЄВА (ДМШ м. Олександрія, Кіровоградська обл.)

 

2-Е МІСЦЕ 

МОЛДОВАН ЯРОСЛАВА (ДМШ м. Заставна, Чернівецька обл.)

 

3-Є МІСЦЕ 

ЛАВРІНЧЕНКО МАРИНА (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)

 

3-Є МІСЦЕ 

ХАФІАН КАРІНА (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)

 

ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА

МУРАШОВА ЕЛІЗАБЕТ (ДШМ м. Канів, Черкаська обл.)

 

 

НОМІНАЦІЯ "ФОРТЕПІАНО"

СТАРША ГРУПА

 

2-Е МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

МОГИЛА ЮЛІЯ (ДМШ ім. П.І.Чайковського м. Кам’янка, Черкаська обл.)

 

2-Е МІСЦЕ 

БЕЗПАЛА СОФІЯ (ДМШ ім. П.І.Чайковського м. Кам’янка, Черкаська обл.)

 

3-Є МІСЦЕ 

ДЕМЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА (ДШМ м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.)

 

3-Є МІСЦЕ

МАРЧЕНКО МАРІЯ (ДМШ № 1 ім.П.І.Чайковського м. Кременчук, Полтавська обл.)

 

  ТАКОЖ, АНГЕЛІНА КУРІННА ОТРИМАЛА ЗАПРОШЕННЯ НА РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У КИЄВІ (ГРУДЕНЬ 2016 РОКУ)

 

       КРІМ ЦЬОГО, АННА СЕМИРОГ, АНГЕЛІНА КУРІННА, ЗЛАТОСЛАВА УЛЬЯНОВА ТА АРТУР ЧОРНИЙ ОТРИМАЛИ СПЕЦІАЛЬНЕ ЗАПРОШЕННЯ (БЕЗ ВСТУПНОГО ВНЕСКУ) НА УЧАСТЬ В КОНКУРСІ ЄВГЕНА СТАНКОВИЧА В КИЄВІ. 

 

ВІВАТ, ТРІУМФАТОРАМ!!!

Переглядів: 337 | Додав: zapovidnuk1995 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Кам'янський ДІКЗ © 2017
Конструктор сайтів - uCoz