НОМІНАЦІЯ "СКРИПКА"
СТАРША ГРУПА
ГРАН-ПРІ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА
ЧОРНИЙ АРТУР (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)
І МІСЦЕ
ЧІТАДЗЕ КАТЕРИНА (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)
ІІ МІСЦЕ
ШИЛІМАНОВ САВЄЛІЙ (ДМШ № 3 ім.М.Калачевського м.Кременчук, Полтавська обл.)
ІІ МІСЦЕ
ФЕДОРКО БОГДАН (ДМШ м.Жмеринка, Вінницька обл.)
ІІІ МІСЦЕ
ЗАЙЧЕНКО ДАРІЯ (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)
СЕРЕДНЯ ГРУПА
ІІ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
ТАРАСКІНА КРІСТІНА (ДШМ м.Канів, Черкаська обл.)
ІІІ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА
СИМЕЛІТ МАРІЯ (ДМШ м.Золотоноша, Черкаська обл.)
МОЛОДША ГРУПА
І МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА, ПРИЗ "ЗОЛОТИЙ САМОРОДОК" ВІД ФОНДУ А.М.ГРАБОВОГО
ПОДГОРНА АРІНА (ДМШ № 1 ім.П.Чайковського м.Кременчук, Полтавська обл.)
ІІ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
ПОГОРІЛА ЄЛИЗАВЕТА (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)
ІІІ МІСЦЕ
ФІСНЕР КІРА (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)
НОМІНАЦІЯ "ФОРТЕПІАНО"
СТАРША ГРУПА
І МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
ЗАЙЧЕНКО ДАРІЯ (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)
ІІІ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА
НІКОЛАЙЧУК АННА-ВІКТОРІЯ (ДМШ м.Жмеринка, Вінницька обл.)
СЕРЕДНЯ ГРУПА
ІІ МІСЦЕ
САМОХВАЛ КАМІЛА (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)
ІІІ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА
ЄРМОЛЕНКО ДАРИНА (ДШМ м.Бровари, Київська обл.)
ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
ШЕМШУР ЄЛИЗАВЕТА (ДШМ смт.Чорнобай, Черкаська обл.)
ЗАОХОЧУВАЛЬНА ПРЕМІЯ ВІД ДЕПУТАТА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛРАДИ СЕРГІЯ ВОРОНОВА
ФІЛІН КРІСТІНА (ДМШ смт.Олександрівка, Кіровоградська обл.)
МОЛОДША ГРУПА
ІІ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
КАТЮЖЕНКО ЕМІЛІ (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)
ІІІ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА
ВАРЖЕЛЬСЬКИЙ МАКАР (ДМШ м.Жмеринка, Вінницька обл.)
ІІІ МІСЦЕ
СПРОБА ВЛАДИСЛАВ (ДШМ м.Шпола, Черкаська обл.)
ЗАОХОЧУВАЛЬНА ПРЕМІЯ ВІД ДЕПУТАТА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛРАДИ СЕРГІЯ ВОРОНОВА
РАДЕЦЬКА ЯНА (ДМШ ім.П.Чайковського, Черкаська обл.)
СЕРТИФІКАТ НА УЧАСТЬ У КОНЦЕРТІ НА КОНКУРСІ ODESA MUSIC OLYMP:
ЧОРНИЙ АРТУР (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)
ПОДГОРНА АРІНА (ДМШ № 1 ім.П.Чайковського м.Кременчук, Полтавська обл.)
ЗАЙЧЕНКО ДАРІЯ (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)
|