Кам'янський державний історико-культурний заповідник
Сб, 20.04.2019, 10:20
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73

Наші друзі

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кам'янська районна державна адміністрація Міністерство культури України Управління культури Черкаської ОДА
Кам'янка 
Головна » 2015 » Листопад » 8 » ТРІУМФАТОРИ ХІІІ КОНКУРСУ ПАМ'ЯТІ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
22:21
ТРІУМФАТОРИ ХІІІ КОНКУРСУ ПАМ'ЯТІ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

ПУБЛІКУЄМО ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО МУЗИЧНОГО КОНКУРСУ ПАМ'ЯТІ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО, ПРИСВЯЧЕНОГО 175-РІЧЧЮ КОМПОЗИТОРА

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "СКРИПКА"

І місце - Спатар Ксенія, 5 клас  ДМШ № 2 м. Первомайськ, Миколаївська обл.

Також, Ксенія Спатар отримала диплом за найкраще виконання твору українського композитора та спеціальну премію від "Фонду Анатолія Грабового" (золотий злиток і срібний ключик)

 

ІІ місце - Несіпбаєва Даміра ПСМНЗ ДМШ м. Кузнецовськ, Рівненська обл.

 

ІІІ місце - Загородня Ірина ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.

Дівчина отримала й диплом за найкраще виконання твору П.І.Чайковського

 

              Диплом за найкраще виконання твору українського композитора -                    Притульська Анастасія, ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.

 

 Номінація "Надія" (молодий, перспективний талант) та спеціальну премію від "Фонду Анатолія Грабового" (золотий злиток і срібний ключик) отримала

  Ісаєнко Дар’я, ДМШ № 2 м. Первомайськ, Миколаївська обл.

 

                                           

                                       СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "ФОРТЕПІАНО"                                         МОЛОДША ГРУПА

 

І місце, диплом за найкраще виконання твору українського композитора, приз у номінації "Надія" отримала

Брагіна Ніка,  ДШМ № 1 м.Біла Церква, Київська обл.

 

ІІ місце - Кухарець Марія, ПСМНЗ  ДМШ м. Кузнецовськ, Рівненська обл.

 

СЕРЕДНЯ ГРУПА 

                             І місце і диплом за найкраще виконання твору                                    українського композитора виборола

Даценюк Ангеліна, ДМШ м. Острог, Рівненська обл.

 

ІІ місце і диплом за найкраще виконання твору П.І.Чайковського здобула

Кобулей Анна,  ДШМ № 1 м. Біла церква, Київська обл.

ІІ місце - Петрішин-Канішевський Степан, ДШМ № 1 м. Біла церква, Київська обл.

 

ІІІ місце - Яйченя Анастасія,  ПСМНЗ ДМШ м. Кузнецовськ, Рівненська обл.

 

СТАРША ГРУПА 

І місце - Лук’янова Дар’я, ПСМНЗ ДМШ м. Кузнецовськ, Рівненська обл.

 

              ІІ місце - Балтрушайтітє Дана,  ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського                  м. Кременчук, Полтавська обл.

 

ІІІ місце та диплом за найкраще виконання твору українського композитора отримала

Без’язична Світлана,  ДМШ №1 м. Умань, Черкаська обл.

 

ІІІ місце - Жуковський Артем,  ПСМНЗ ДМШ м. Кузнецовськ, Рівненська обл.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 464 | Додав: zapovidnuk1995 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Кам'янський ДІКЗ © 2019
Конструктор сайтів - uCoz