СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "СКРИПКА"
І-ШЕ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
ЕЛЬ-ЛУХ РИММА (ДМШ м. Кіровське, Донецька обл.)
І-ШЕ МІСЦЕ
ЧОРНИЙ АРТУР (ДМШ м. Олександрія, Кіровоградська обл.)
ІІ-ГЕ МІСЦЕ
ЗАВІДЛЯК АННА (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)
ІІІ-ТЄ МІСЦЕ, ПРИЗ "ЗОЛОТИЙ САМОРОДОК" ВІД ФОНДУ А.М.ГРАБОВОГО
ПОБЕРЕЖНИЙ МИКОЛА (ДМШ м. Жмеринка, Вінницька обл.)
ІІІ-ТЄ МІСЦЕ
КИРИЛЕНКО ІЛЛЯ (ДШМ м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.)
ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА, СПЕЦІАЛЬНА ВІДЗНАКА ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ СЕРГІЯ РУДИКА
ОБЛАП СОФІЯ (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)
ВІДЗНАКА "НАДІЯ" (МОЛОДОМУ ПЕРСПЕКТИВНОМУ ТАЛАНТУ)
КОЛЄСНІКОВА ОЛЕКСАНДРА (ДМШ м. Олександрія, Кіровоградська обл.)
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "ФОРТЕПІАНО"
МОЛОДША ГРУПА
ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
ЦУРКАН АЛЬОНА (ДМШ м. Заставна, Чернівецька обл.)
ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА
НІКІФОРЧУК ВЛАДИСЛАВ (ДШМ ім.М.Вериківського м.Кременець, Тернопільська обл.)
СПЕЦІАЛЬНА ВІДЗНАКА ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ СЕРГІЯ РУДИКА
ОВСІЄНКО ДАРИНА (ДМШ ім.П.І.Чайковського м.Кам'янка, Черкаська обл.)
ВІДЗНАКА "НАДІЯ" (МОЛОДОМУ ПЕРСПЕКТИВНОМУ ТАЛАНТУ)
ТУЗ ІВАННА (ДМШ ім.П.І.Чайковського м.Кам'янка, Черкаська обл.)
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "ФОРТЕПІАНО"
СЕРЕДНЯ ГРУПА
І-ШЕ МІСЦЕ
ВІЛЬХОВЧЕНО ВІРА (ДМШ № 1 ім.П.І.Чайковського м.Кременчук, Полтавська обл.)
ІІ-ГЕ МІСЦЕ
ХАФІАН КАРІНА (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)
ІІІ-ТЄ МІСЦЕ, СПЕЦІАЛЬНА ВІДЗНАКА ВІД ДЕПУТАТА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЕРГІЯ ВОРОНОВА
БРАГІНА НІКА (ДШМ № 1 м. Біла Церква, Київська обл.)
ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА
ЛУПКО УЛЬЯНА (ДМШ ім.П.І.Чайковського м.Кам'янка, Черкаська обл.)
ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
ГОРБЕНКО ПОЛІНА (ДМШ ім.П.І.Чайковського м.Кам'янка, Черкаська обл.)
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "ФОРТЕПІАНО"
СТАРША ГРУПА
І-ШЕ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО
ЛУЗГІНА ЖЕНЕВ'ЄВА (ДМШ м. Олександрія, Кіровоградська обл.)
ІІ-ГЕ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА
СЕМІНСЬКА ЯРИНА (ДШМ м. Нетішин, Хмельницька обл.)
ІІІ-ТЄ МІСЦЕ
ШЕВЧЕНКО ЛЕВ (ДМШ № 1 ім.П.І.Чайковського м.Кременчук, Полтавська обл.)
|