Кам'янський державний історико-культурний заповідник
Сб, 20.04.2019, 10:25
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73

Наші друзі

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кам'янська районна державна адміністрація Міністерство культури України Управління культури Черкаської ОДА
Кам'янка 
Головна » 2012 » Листопад » 8 » ВОНИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ (ДОДАНІ НОВІ СВІТЛИНИ)
00:02
ВОНИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ (ДОДАНІ НОВІ СВІТЛИНИ)
 

ПЕРЕМОЖЦІ Х-ГО МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ ПАМЯТІ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

 

НОМІНАЦІЯ "СКРИПКА:


                              І МІСЦЕ – СЛАВСЬКА ВАЛЕРІЯ, 

                  8 кл. ДМШ № 3 м.Горлівка, Донецька область


                               

                                   ІІІ МІСЦЕ – БІЛА ДІАНА,

                 2 кл. ДМШ м.Первомайськ, Миколаївська область

                                         


НОМІНАЦІЯ "ФОРТЕПІАНО:

 

МОЛОДША ГРУПА


                             І МІСЦЕ – ОЛЕКСІЄНКО ПОЛІНА,

                2 кл. ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська область

                                         


                               І МІСЦЕ – РАПЦУН КАТЕРИНА,

                    3 кл. ДШМ м.Дебальцеве, Донецька область

                                         


                                  ІІ МІСЦЕ – ТЕЛЕВНА ОЛЬГА,

      3 кл. ДМШ ім. П.І.Чайковського м.Камянка, Черкаська область

                                          


                          ІІ МІСЦЕ – НЄВЄДОМСЬКА ЄЛИЗАВЕТА,

                    2 кл. ДШМ № 1 м.Макіївка, Донецька область

                                          


                               ІІІ МІСЦЕ – ДАЦЕНЮК АНГЕЛІНА,

                         2 кл. ДМШ м.Острог, Рівненська область

                                             


         СЕРЕДНЯ ГРУПА

 

                              ГРАН-ПРІ – ДЕМКОВСЬКА ВІКТОРІЯ,

                     4 кл. ДШМ № 1 м.Біла Церква, Київська область

                          


                                     І МІСЦЕ – БОРБАТ КРІСТІНА,

                            4 кл. ДШМ м.Шостка, Сумська область

                                    

                                   

                                   ІІ МІСЦЕ – ГОРБАЧОВ БОГДАН,

                               ДШМ м.Єнакієво, Донецька область

                                                                 

 

                                ІІ МІСЦЕ – ГОЛУБ ОЛЕКСАНДРА,

                            5 кл. ДШМ м.Волноваха, Донецька обл.

                                                           


                               ІІІ МІСЦЕ – ОЛЕКСІЄНКО ПАВЛО,

                 4 кл. ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська область

                                             

 

                                 ІІІ МІСЦЕ – ПЕКАРЧУК ДАНИЛО,

                    5 кл. ДШМ № 1 м.Біла Церква, Київська область

                          


     СТАРША ГРУПА

 

                             І МІСЦЕ – ЛУК’ЯНЕЦЬ ОЛЕКСІЙ,

      6 кл. ДМШ ім. П.І.Чайковського м.Камянка, Черкаська область

                         


                              ІІІ МІСЦЕ – КАЛЮЖНА АНЖЕЛІКА,

                          7 кл. ДШМ м.Шпола, Черкаська область

                                             

 

                                ІІІ МІСЦЕ – КРУТІЙ МАРГАРИТА,

                           7 кл. ДШМ м.Бровари, Київська область

                                                


                     КРАЩІ ВИКОНАВЦІ ТВОРІВ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

 

                                          ОЛЕКСІЄНКО ПОЛІНА,

                     2 кл. ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська область

 

                                             РАПЦУН КАТЕРИНА,

                           3 кл. ДШМ м.Дебальцеве, Донецька область

 

                                           СОЛОМОНОВ БОГДАН, 

                              6 кл. ДШМ м.Балта, Одеська область


                                 КРАЩИЙ ВИКОНАВЕЦЬ ТВОРУ 

                                 УКРАЇНСЬКОГО КОМОЗИТОРА


                                        ЛУК’ЯНЕЦЬ ОЛЕКСІЙ,

      6 кл. ДМШ ім. П.І.Чайковського м.Камянка, Черкаська область

 

           КРАЩИЙ ПЕДАГОГ – ЄВДОКІМОВА ТАМАРА ВАСИЛІВНА,

                       ДШМ № 1 м.Біла Церква, Київська область

 

     КРАЩИЙ КОНЦЕРТМЕЙСТЕР – КУХАРЕНКО ЛАРИСА ГЕОРГІЇВНА, 

                       ДМШ м.Первомайськ, Миколаївська область






Переглядів: 480 | Додав: zapovidnuk1995 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Кам'янський ДІКЗ © 2019
Конструктор сайтів - uCoz