Кам'янський державний історико-культурний заповідник
Пн, 10.12.2018, 12:34
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72

Наші друзі

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кам'янська районна державна адміністрація Міністерство культури України Управління культури Черкаської ОДА
Кам'янка 
Головна » 2018 » Листопад » 12 » Всі лауреати XVI-го Всеукраїнського дитячого музичного конкурсу пам'яті П.І.Чайковського
11:52
Всі лауреати XVI-го Всеукраїнського дитячого музичного конкурсу пам'яті П.І.Чайковського

НОМІНАЦІЯ "СКРИПКА"

 

ГРАН-ПРІ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО, ПРИЗ "ЗОЛОТИЙ САМОРОДОК" ВІД ФОНДУ А.М.ГРАБОВОГО

КИРИЛЕНКО РОМАН (ДШМ ім. К. Стеценка м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.)

 

І-Е МІСЦЕ

ЩАВЄЛЄВА МАРІЯ (ДМШ ім.П.І.Чайковського м. Кам'янка, Черкаська обл.)

 

ІІІ-Є МІСЦЕ

ПРИТУЛЬСЬКА АНАСТАСІЯ (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)

 

ІІІ-Є МІСЦЕ, СПЕЦІАЛЬНА ВІДЗНАКА ГОЛОВИ ЖУРІ КОНКУРСУ ГЕННАДІЯ САСЬКА

ШАЛІМАНОВ САВЄЛІЙ (ДМШ № 3 ім.М.Калачевського м.Кременчук, Полавська обл.)

 

 ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА

ЧІТАДЗЕ КАТЕРИНА (ДМШ м. Олександрія, Кіровоградська обл.)

 

 

НОМІНАЦІЯ "ФОРТЕПІАНО"

МОЛОДША ГРУПА

 

3-Є МІСЦЕ

СТУКАЛЕЦЬ АЛІСА (ДШМ м. Носівка, Чернігівська обл.)

 

 ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА

ТУЗ ІВАННА (ДМШ ім. П.І.Чайковського м. Кам’янка, Черкаська обл.)

 

ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

КАТЮЖЕНКО ЕМІЛІ (ДМШ м. Олександрія, Кіровоградська обл.)

 

НОМІНАЦІЯ "ФОРТЕПІАНО"

СЕРЕДНЯ ГРУПА

 

ІІ-Е МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

ПУГАЧОВА ЄЛИЗАВЕТА (ДМШ м.Жмеринка, Вінницька обл.)

 

ІІ-Е МІСЦЕ,ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА

ПОГРАНИЧНИЙ ДИМИТРІЙ (ДМШ ім. П.І.Чайковського м. Кам’янка, Черкаська обл.)

 

ІІІ-Є МІСЦЕ

ШИБАНОВА ВАРВАРА (ДМШ м. Димер, Київська обл.)

 

ЗАОХОЧУВАЛЬНА ПРЕМІЯ ВІД ДЕПУТАТА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛРАДИ СЕРГІЯ ВОРОНОВА

ГОРБЕНКО ПОЛІНА (ДМШ ім. П.І.Чайковського м. Кам’янка, Черкаська обл.)

 

НОМІНАЦІЯ "ФОРТЕПІАНО"

СТАРША ГРУПА

 

ІІ-Е МІСЦЕ

КОБУЛЕЙ АННА (ДШМ № 1 м. Біла Церква, Київська обл.)

 

ІІІ-Є МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

СЕРГІЄНКО ЮРІЙ (ДШМ  м. Сміла, Черкаська обл.)

 

ІІІ-Є МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

ДЕМЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА (ДШМ ім.К.Стеценка м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.)

 

ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА

СЕМИРОГ АННА (ДМШ ім.П.І.Чайковського м. Кам'янка, Черкаська обл.)

 

ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА

ЗАЙЧЕНКО ДАРІЯ (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)

 

Переглядів: 182 | Додав: zapovidnuk1995 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Кам'янський ДІКЗ © 2018
Конструктор сайтів - uCoz