![](/sobornist-4.02.2015_r.jpg..jpg)
Освітньо-пізнавальна естафета серед шкіл Кам’янщини стрімко перебігла до літературно-меморіального музею О.С.Пушкіна і П.І.Чайковського. Для учнів 11-Б класу ЗОШ № 1 було проведено тематичний захід про День Соборності України.
Діти прослухали інформацію про ідею соборності, її територіальні простори в різні часи, видатних науковців, які сприяли поширенню й відродженню ідеї злуки у найскладніші часи тощо. Детально ведучий заходу – Олександр Мушта – роз
...
Читати далі »