![](/golovne.jpg)
Зі стартом нового навчального року до Кам’янського заповідника “доходять” (завдяки агітації і рекламній кампанії) ряд охочих почути оновлену екскурсію по парку ім. Декабристів. Учні 2 – 4 класів Кам’янської ЗОШ № 2 стали першими слухачами тематичної екскурсії нового сезону.
Школярі, як завжди, коротко дізналися історію нашого парку, його планування, дизайн та видозміни в різні періоди часу тощо. Разом з автором та ведучим заходу, завідуючим літературно-меморіаль
...
Читати далі »