![](/19396610_1986457271380481_7897133171576143709_n.jpg)
Нині в картинній галереї Кам’янського державного історико-культурного заповідника вперше представлені роботи талановитої черкаської майстрині Тетяна Черевань. Вона народилася в Черкасах. Закінчила Черкаський Державний бізнес коледж та Черкаський художньо-технічний коледж. Вчилась в майстерні заслуженого діяча мистецтв В.І.Клименка.
Її картини яскраві, пристрасні та неймовірно чуттєві, а сама вона – ніжна та жіночна, відкрита та емоційна. Любить життя, малювати та найбільше любить свою родину, з якою подорож
...
Читати далі »