27 листопада, напередодні Дня вшанування усіх заморених голодом українців, виставку "Голоси з-за океану", яка експонується в історичному музеї, відвідали учні 5-А та 5-Б класів Кам'янської загальноосвітньої спеціалізованої школи № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів.
Із цікавістю і співчуттям вони слухали історії українських австралійців, їхні гіркі дитячі спогади про Голодомор. І хоча наші відвідувачі ще зовсім юні, вони так по-дорослому серйозно сприймають усе почуте, діляться своїми знаннями та сімейними
...
Читати далі »
|
Наукові співробітники історичного музею Кам'янського заповідника продовжують знайомити своїх юних відвідувачів із фотопроектом "Голоси з-за океану".
26 листопада виставку відвідали п'ять класів міських шкіл - 6-А та 10-А класів Кам'янського ліцею № 1, а також учні 6-А, 7-А і 11 класів школи № 2.
Дякуємо усім вчителям та їхнім вихованцям за співпрацю з муз
...
Читати далі »
|
Працівники Кам'янського заповідника продовжують знайомити відвідувачів з виставкою "Культурна дипломатія Симона Петлюри: місія капели Олександра Кошиця". Виставка розповідає про пропаганду національного мистецтва новонародженої Української держави по всьому світу у 1919 - 1924 роках.
|
Напередодні Дня пам'яті жертв Голодомору до історичного музею Кам'янського державного історико-культурного заповідника завітали учні 4-А, а також 10-А та 10-Б класів Кам'янської загальноосвітньої спеціалізованої школи № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів.
Школярі ознайомилися з виставкою "Голоси з-за океану" - портретами та спогадами українців з 10 сучасних областей України, які нині мешкають в різних куточках Австралії і поділилися з усім світом власними історіями про геноцид.
|
В історичному музеї Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрито виставку "Голоси з-за океану", надану для експонування Національним музеєм Голодомору-геноциду.
Фотопроект був створений у 2018 році, до 85-х роковин пам'яті жертв Голодомору, спільно Національним музеєм Голодомору-геноциду та Союзом українських організацій Австралії.
...
Читати далі »
|
У фондах Кам'янського державного історико-культурного заповідника зберігається надзвичайно цінний експонат - диригентська паличка П.І. Чайковського. Виготовлена зі слонової кістки та чорного дерева. Історія експоната досить цікава. У 90-х роках 19 ст. П.І. Чайковський неодноразово бував у Києві, де з великим успіхом проходила його концертна діяльність. Одного разу після концерту від імені Київського відділення музичного товариства Петру Іллічу піднесли символічну диригентську паличку. Його запрошували знову відвідати Київ з концертною діяльністю. Композитор пообіцяв, і як запоруку цьому, залишив дорогий для нього подарунок у свого колишнього учня О.В. Хіміченка. Але, на жаль, не довелося більше композитору виступати перед киян
...
Читати далі »
| |