Для учнів 4-го класу Кам’янської ЗОШ № 2 був проведений навчальний захід на свіжому повітрі. Завідуючий музеєм О.С.Пушкіна і П.І.Чайковського Кам’янського заповідника О.Мушта провів ознайомче навчальне заняття на структурній частині установи – Тясминському каньйоні. Тема уроку – історія, характеристика й особливості річки Тясмин.
Школярі, в ході пішої навчальної прогулянки прибережною зоною, дізнались про виникнення річки, формування її русла впродовж тисячоліть, варіанти щодо походження назви природної артерії та ін. Також дітлахи почули інформацію про притоки Тясмину, джерела його живлення, протяжність, водний басейн тощо.
Звісно, не оминув увагою ведучий і відомості щодо виникнення та розвитку пам’ятки природи –
...
Читати далі »
|
Наукові співробітники музею О.С.Пушкіна і П.І.Чайковського – В.Губенко та Л.Юзько – провели тематичне заняття для дітей середніх класів ЗОШ № 2. Захід проходив безпосередньо у самій школі, тому діти досить вільно почували себе у рідних стінах та з цікавістю слухали матеріал.
Звичайно, для того, щоб дитина знала традиції батьківщини, їй потрібно про це розповідати. За допомогою сучасного обладнання, зокрема мультимедійної дошки, працівники музею мали можливість розказати про досить цікаву тему, а саме: історія та функції давньої української етнографічної пам’ятки – ляльки-мотанки. Діти дізналися про види ляльки, історію виникнення, особливості її виготовлення, а в кінці заняття
...
Читати далі »
|
Працівники музею О.С.Пушкіна і П.І. Чайковського проводять різні заходи в музеї та безпосередньо в школах. Для учнів та вчителів такі тематичні візити є досить доречними, адже шкільна програма додатково насичується цікавими актуальними темами.
Діти 7-Б класу ЗОШ № 1 мали можливість ознайомитися з цікавою постаттю видатного українського етнографа, поета, журналіста, автора слів національного гімну “Ще не вмерла України ні слава, ні воля” – Павла Платоновича Чубинського.
Під час тематичного заняття (автор і ведуча – науковий співробітник музею Людмила Юзько) учні дізналися про дитячі роки, навчання та багато інших цікавих фактів
...
Читати далі »
| |