![](https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122459845_3417484814971625_1990844151689411522_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZYIkGLjd2w0AX8c1HQn&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&oh=400da36bc28ff6cf3c8fe31b46d13044&oe=5FC2115D)
Напередодні осінніх канікул до картинної галереї Кам’янського ДІКЗ завітали учні 7-Б та 8-Б класів Кам'янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів номер 2 з поглибленим вивченням окремих предметів. Діти познайомилися із виставкою робіт колишнього кремлівського бранця, українського журналіста Романа Сущенка.
Вражені роботами художника та обставинами його ув'язнення, школярі залишили свої відгуки у книзі записів. Крім того, майже кожен восьмикласник написав листа політв’язням Кремля, які будуть передані Романові Сущенку, а далі потраплять до адресатів.
|