![](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/119554198_3305757579477683_2016027772176638996_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=5KDUBR87RH4AX9HNSCD&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=16ec1d0088de3238b32e2b57808bf204&oe=5FC21318)
Оскільки тепло ще не здало остаточно своїх повноважень та зважаючи на існуючу реальність подій в Україні (адаптивний карантин), працівники музеїв заповідника активно практикують проведення заходів на свіжому повітрі. Цього разу для учнів 4-го класу міської ЗОШ #2 було організовано ознайомче заняття про річку Тясмин та однойменний каньйон.
Ведучий дійства - О.Мушта - пройшовся з школярами прибережною стежкою над Тясмином, розповідаючи про його всілякі географічні характеристики: особливості утворення, теорії походження назви, види живлення тощо. Крім цього учні ознайомились з флорою і фауною прибережних зон, особисто називаючи та показуючи різних представників рослинного та тваринного світу.
Дізнались діти і про процес формування каньйону в нашому містечку, який, нагадаємо, є найбільшим на Черкащині. Звісно, не оминув уваги під час розповіді ведучий і про легендарну Пушкінську скелю, її історію та перекази. Для декого з юних школярів це стало справжнім відкриттям.
В цілому захід пройшов енергійно, цікаво та насичено. Тож запрошуємо всіх охочих на природу, де ми разом захоплююче проведемо навчально-освітню роботу.
|