![](https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120291308_3346319462088161_8749644383195273412_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=0Eqz2SahSN0AX9OQaHB&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&oh=1fb99ebd6763445726193329e00c160b&oe=5FC4C11A)
Поки дозволяє час, погода і настрій, працівники заповідника продовжують організовувати заняття під відкритим небом. Учні 11-го класу міської ЗОШ #2 стали слухачами лекції про історію та особливості Тясминського каньйону й однойменної річки.
Діти разом з ведучим дійства - О.Муштою - пройшлись пішим маршрутом попід берегом річки, прослухали історію її виникнення, географічні особливості, дізнались причини та наслідки утворення каньйону в містечку тощо.
Цікаві легенди, історії, перекази про ці місця, зокрема - Пушкінську скелю, - які передавались з покоління в покоління значно пожвавили розповідь, надавши їй своєрідного шарму.
Незважаючи на постійне перебування тут, відпочинок, який дітлахи в цих місцинах проводять, вони збагатили свої знання, як у вузькоспеціалізованому контексті (ЗНО, географія), так і в загальних враженнях.
Однозначно, прогулянка на природі, краєвиди річки, скелясті масиви, теплі промінння сонця - все це надихає на позитив. Тож не втрачайте можливості повторити цей досвід. Чекаємо у музеях та численних локаціях Кам'янського заповідника!
|