![](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122181212_3415031875216919_5729085619973614636_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=NJWsor_7XSwAX_Xp5Y_&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=017b8ef97441b024b6a968f0673bcc94&oe=5FC436FC)
На території школи номер 2 було проведено заняття до дня Покрови та українського козацтва. Усе заняття проводилося у формі гри. Діти брали активну участь у різних конкурсах, які мали напрям активних ігор. Після заняття, діти разом з ведучою - науковим співробітником музею О. С. Пушкіна і П. І. Чайковського Губенко В. О. обговорили враження від проведеного дійства. Захід пройшов у веселій та невимушеній атмосфері.
|