![](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/119196591_3289303684456406_8306384409654360013_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=nybWcts3Uo0AX_Q_ARL&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=0bbf6465a3a9d8c7daddb5a169c888f3&oe=5FC29427)
У рамках мистецького проекту "Музика в музеї", ініційованого народною артисткою України Лідією Іванівною Зайнчківською, в літературно-меморіальному музеї Пушкіна і Чайковського був проведений прекрасний мистецький захід. До Кам'янки завітали музиканти-гітаристи, об'єднані у квартеті "Київ". Ця віртуозна четвірка влаштувала для глядачів незабутнє музичне свято.
Впродовж години кам'янчани, учні міської ЗОШ #2, насолоджувались звучанням романсів, класичних творів, шлягерів у виконанні майстрів струни. Іспанська класика, мелодія танців, хіти з відомих фільмів - все наповнило залу музею, вже звиклого до різноманітної музики. Виступ квартету неодноразово переривався гучними оплесками, скандуваннями "Браво" та "Молодці". Для трішки "розбещеної" різноманітною музикою кам'янської публіки звучання гітар, та й ще у такому неперевершеному виконанні, дійсно було великим святом.
Концерт квартету "Київ" ще раз підтвердив існуючу приємну тенденцію - Кам'янка є визначним музичним центром. Нас шукають і прагнуть тут виступити різні колективи, вражені аурою натхнення і творчості, що тут панують. Тож гордімося нашим краєм, її історією, видатними діячами, зокрема П.І.Чайковським, які роблять нашу малу батьківщину такою популярною як в Україні, так і за її межами. Чудовий виступ гітаристів зі столиці це яскраво продемонстрував.
|